Aktualizacja:
12/03/2020
UWAGA!!! Ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa wstrzymujemy się na razie z uruchomieniem sprzedaży biletów na rekolekcje z o. Adamem Szustakiem OP. Oczywiście, nie rezygnujemy z naszych planów. Rekolekcje są przewidziane w terminie 10 – 12 lipca br. i wszyscy zainteresowani niech planują sobie ten czas w Elblągu. Mamy nadzieję, że z Bożą pomocą będziemy mogli przeżyć rekolekcje w zaplanowanym terminie. Przygotowujemy się do tego wydarzenia, aby gdy tylko będzie to możliwe uruchomić sprzedaż biletów. Poinformujemy o tym z tygodniowym wyprzedzeniem, więc nie ma potrzeby, aby codziennie zaglądać na naszą stronę www.cneelblag.pl oraz Fb @drogowskazyelblag. Pozdrawiamy. Ekipa CNE


Jesteśmy w trakcie organizacji rekolekcji. Zapisy/bilety na rekolekcje postaramy się uruchomić na początku marca. Na kilka dni przed uruchomieniem zapisów albo sprzedaży biletów poinformujemy o tym na naszej stronie i Fb @drogowskazyelblag.
pozdrawiamy
Ekipa CNE

Centrum Nowej Ewangelizacji zaprasza na rekolekcje z o. Adamem Szustakiem, które odbędą się w dniach 10 – 12 lipca 2020 roku w Elblągu. Tytuł rekolekcji brzmi: „Życie w obfitości – jak to zrobić?” Rekolekcje rozpoczną się w piątek wieczorem i będą trwać do niedzielnego popołudnia. Miejscem rekolekcji jest Hala Sportowo – Widowiskowa MOSiR przy ulicy Grunwaldzkiej w Elblągu. Zapisy planujemy rozpocząć w drugiej połowie stycznia przez formularz umieszczony na naszej stronie, ale już teraz zaplanujcie sobie ten termin w Waszych wakacyjnych terminach. pozdrawiamy.

Ekipa CNE